Aktuális hírek

Fitt-Húsvét Béres Alexandrával

Április 2-án, kedden 18.00 órától Fitt-Húsvét Béres Alexandrával

Ha húsvét, akkor NYUSZI FUTÁS!

Március 29-én, pénteken mindenkit vár sok szeretettel a Nyíregyházi Sportcentrum a Nyuszi Futásra!

A tavaszi szünetben is Mozdulj!

Nagypéntek és húsvét hétfő kivételével várjuk a mozogni vágyókat!

Március 7-én Fitt-Nőnap Katus Attilával

Március 7-én Fitt-Nőnap keretében Katus Attila tart ingyenes Best-Body edzést a Continental Arénában!

Tavaszi fitt-események

A Mozdulj Nyíregyháza! keretében idén tavasszal ismét városunkban tart ingyenes fitnesz órát Katus Attila és Béres Alexandra!

Senior táncház – Ismét elindultak a Mozdulj Nyíregyháza! mozgásprogramjai

Hétfőn elstartolt a Mozdulj Nyíregyháza! A mozgásprogram immár 11. évét kezdte meg és a város 24 különböző pontján, több mint 28-féle mozgásforma, összesen heti 43 foglalkozás keretében nyújt sportolási lehetőséget.

Egyre népszerűbb a Mozdulj Nyíregyháza! szépkorúakra szabott táncfoglalkozása

Az őszi évad utolsó szenior örömtánc foglalkozását tartották ma a Váci Mihály Kulturális Központban.

Immár 11. évét kezdi meg a Mozdulj Nyíregyháza!

A város 24 pontján, több mint 28 féle mozgásforma, heti 43 foglalkozás keretében.

Mozdulj Nyíregyháza! – Több mint 28-féle mozgásforma a város 24 különböző pontján

Immár 11. évét kezdi meg a Mozdulj Nyíregyháza január 29-étől. A város 24 különböző pontján, több mint 28-féle mozgásforma, összesen heti 43 foglalkozás keretében nyújt majd sportolási lehetőséget.