Aktuális hírek

Mozgásrend változások október második felében

Október 23-án és november 1-jén a munkaszüneti napokon, valamint október 28. - november 3. között, azaz az őszi szünetben módosításokkal zajlanak a foglakozások.

Fitt-Kedd Katus Attilával

Október 15-én, kedden 16.00 órától ingyenes kardiovaszkuláris szűrés, majd 18.00 órától Best Body edzés Katus Attilával a Continental Arénában!

Prevenciós szűrések októberben

Ingyenes, 3 lépcsős kardiológiai szűrés Nyíregyházán

Bringaváros 2024

Szeptember 28-án immár hetedik. alkalommal kerül megrendezésre a Bringaváros.

Őszi mozgásrend

Új helyszínekkel és programokkal kiegészülve startol szeptember 23-án a Mozdulj Nyíregyháza! őszi programsorozata.

Fitt-Húsvét Béres Alexandrával

Április 2-án, kedden 18.00 órától Fitt-Húsvét Béres Alexandrával

Ha húsvét, akkor NYUSZI FUTÁS!

Március 29-én, pénteken mindenkit vár sok szeretettel a Nyíregyházi Sportcentrum a Nyuszi Futásra!

A tavaszi szünetben is Mozdulj!

Nagypéntek és húsvét hétfő kivételével várjuk a mozogni vágyókat!

Március 7-én Fitt-Nőnap Katus Attilával

Március 7-én Fitt-Nőnap keretében Katus Attila tart ingyenes Best-Body edzést a Continental Arénában!

Tavaszi fitt-események

A Mozdulj Nyíregyháza! keretében idén tavasszal ismét városunkban tart ingyenes fitnesz órát Katus Attila és Béres Alexandra!

Senior táncház – Ismét elindultak a Mozdulj Nyíregyháza! mozgásprogramjai

Hétfőn elstartolt a Mozdulj Nyíregyháza! A mozgásprogram immár 11. évét kezdte meg és a város 24 különböző pontján, több mint 28-féle mozgásforma, összesen heti 43 foglalkozás keretében nyújt sportolási lehetőséget.

Egyre népszerűbb a Mozdulj Nyíregyháza! szépkorúakra szabott táncfoglalkozása

Az őszi évad utolsó szenior örömtánc foglalkozását tartották ma a Váci Mihály Kulturális Központban.

Immár 11. évét kezdi meg a Mozdulj Nyíregyháza!

A város 24 pontján, több mint 28 féle mozgásforma, heti 43 foglalkozás keretében.

Mozdulj Nyíregyháza! – Több mint 28-féle mozgásforma a város 24 különböző pontján

Immár 11. évét kezdi meg a Mozdulj Nyíregyháza január 29-étől. A város 24 különböző pontján, több mint 28-féle mozgásforma, összesen heti 43 foglalkozás keretében nyújt majd sportolási lehetőséget.